LPG/CNG installation systems wholesale and retail
приклад: гбо на авто
0 товарів
тел: (068) 264-01-00
        (093) 594-92-17
окупності ГБО
Наші товари
Найпопулярніше

«AC AUTOGAS» - швидке вирішення газових питань.

Майже 30 років на міжнародному ринку успішно працює польська компанія, яка досягла досить серйозних результатів у розробці газового устаткування для автомобілів. Організація систематично проводить різнобічні дослідження в даній області, постійно вдосконалюючи вже напрацьовані технології і підносячи автолюбителям новітні розробки. Гордістю компанії є система LPG/CNG марки STAG, яка стала надзвичайно популярна, як на території самої Польщі, так і за її межами.

Яким має бути газове обладнання?

Безумовним критерієм, якs вкрай важливі в сучасному світі, є не тільки ефективність і якість роботи, але і екологічність. Компанією розроблено більше 200 різних продуктів для ГБО, кожен з яких може похвалитися своєю ексклюзивною технологією і екологічною чистотою. Особлива увага приділяється системам LPG/CNG, якість яких підкупило величезну армію автолюбителів. Робота контролерів для таких систем дозволяють зробити експлуатацію автомобіля не тільки надійною і комфортною, але і вельми економічною.

Наш сайт представляє величезний вибір всілякої продукції, яка вкрай необхідна для якісної роботи газобалонного обладнання. Виробник даної продукції є незаперечним авторитетом, в області газобалонного обладнання, що дозволяє відкинути всякі сумніви у високій якості продукції. Компанія «АС» пропонує споживачам наступне:

1. Газові системи 4-го покоління та комплектуючі до неї.

2. Всілякі емулятори, варіатори і перемикачі.

3. Ремкоплекти і мультиклапани.

Це лише невеликий перелік продукції, яка в змозі забезпечити ефективну роботу газобалонного обладнання автомобіля. Вся продукція пройшла багаторазові тестування і практичні випробування в самих критичних умовах. На сторінках ресурсу можна отримати повну інформацію про будь-яку товарну групу, включаючи тонкощі технологічного виготовлення елемента. Завдяки чудовому навігатору, відвідувач ресурсу в змозі знайти будь-який товар за лічені хвилини.

Надзвичайно важливим є той момент, що компанія «АС» є родоначальником унікальних газових систем та комплектуючих. Газобалонне обладнання, вироблене компанією, є універсальним, дозволяючи встановлювати його на будь-яких автомобілях економ і преміум класу. Установка такого обладнання порадує не тільки своєю зручністю і надійністю, але й значної економічністю. Сучасні газові системи, які пропонуємо компанія, не просто займають гідне місце на міжнародному ринку, а й представляють серйозну конкуренцію авторитетним компаніям. Свідченням тому - величезна кількість різних нагород, отриманих на найпопулярніших виставках, де продукцію гідно оцінюють авторитетні міжнародні експерти.

Компанія «АС» вирішить всі проблеми з автомобілем, зробивши його надійним і дешевим!

 

Головна Каталог Акції Sapigas Фотогалерея Доставка Контакти Огляди
Наш графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 09:00 до 15:00
нд вихідний
Контактні телефони:
телефонуйте уже зараз!
(096) 81-41-768
(063) 07-77-299