LPG/CNG installation systems wholesale and retail
приклад: гбо на авто
0 товарів
тел: (068) 264-01-00
        (093) 594-92-17
окупності ГБО
Наші товари
Найпопулярніше
 

«Atiker Metal A.Ş» - газова універсальність!

Коли компанія починала свою діяльність в 1970 році, мало хто міг припустити, що виробництво труб для бурових установок поступово перетворитися на газове обладнання для автомобілів. Однак, саме так і сталося. У ході появи безлічі революційних ідей, в галузі автомобілебудування, яке спостерігалося наприкінці минулого тисячоліття, відбулася швидка перекваліфікація цілого ряду виробництв і підприємств, які й створили великий турецька концерн «Atiker Metal A.Ş».

Основна мета - сучасні та безпечні технології

Вже більше двадцяти років компанія займається виробництвом газових систем та складових для газобалонного обладнання. Асортимент фірми настільки різноманітний, що обчислюється тисячами товарних позицій, кожна з яких пройшла найсуворіші тестування і всілякі випробування, при найкритичніших умовах експлуатації. Сьогоднішній день характеризує знаменитий бренд, як якісного виробника:

1. Різної запірної арматури.

2. Балонів для стислого і зрідженого газу.

3. Найрізноманітніших компонентів ГБО.

4. редуктор, електроніки та систем впорскування газу.

Важливо розуміти, що концерн має свої дослідний інститут, який щодня проводить колосальний обсяг роботи з удосконалення газового устаткування для автомобілів. І не даремно продукція компанії користується таким колосальним попитом на міжнародному ринку. Розробки компанії чудово підходять до більшості існуючих автомобілів преміум і економ класу. Купуючи таку продукцію, користувач прислухається не тільки до думки заслужених експертів, а й відгуками простих автолюбителів. А думка тут одноголосне - газобалонне обладнання компанії «Atiker Metal A.Ş» робить автомобіль зручним, комфортним, надійним, а головне - дуже економічним у використанні.

На якості економити не можна, але цілком реально!

Такий девіз абсолютно виправдовує себе, якщо вдатися до послуг нашого сайту, де представлена ​​шикарна продукція компанії «Atiker Metal A.Ş». Авторитет газового обладнання і різних систем настільки став високий, що деякі країни Європи вже забувають про таке поняття, як бензин. Навіть при найгрубіших підрахунках, газові системи набагато економічніше і відмінно зарекомендували себе, як системи-довгожителі. Причиною тому - високоякісний матеріал, з якого виробляються елементи газобалонного обладнання.

Важливим чинником є ​​екологічна чистота такого автомобіля. Не варто говорити про те, що всякий комфорт, затишок і зручність, нічого не варті, порівняно зі здоров`ям. Саме таку продукцію можна купити на даному ресурсі, який пропонує чудову якість по дивовижної ціною. Кожна товарна позиція присвятить користувача в найдрібніші тонкощі і аспекти технологічних процесів виробництва газового обладнання. Наш сайт дає повне розуміння того, наскільки сучасні технології перевершують застарілі принципи роботи автомобілів. Крокувати в ногу з часом - не тільки стильно, але й дуже вигідно.

Наша продукція принесе відмінну економію і гарантовану надійність!

Головна Каталог Акції Sapigas Фотогалерея Доставка Контакти Огляди
Наш графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 09:00 до 15:00
нд вихідний
Контактні телефони:
телефонуйте уже зараз!
(096) 81-41-768
(063) 07-77-299