LPG/CNG installation systems wholesale and retail
приклад: гбо на авто
0 товарів
тел: (068) 264-01-00
        (093) 594-92-17
окупності ГБО
Наші товари
Найпопулярніше
 

«BRC» - газова продукція італійської якості

Кінець 70-х років минулого тисячоліття був охарактеризований сплеском новітніх технологій, в галузі машинобудування. Зокрема, інженерна думка дозволила використовувати як паливо природний газ. Такий підхід робив експлуатацію машин не тільки набагато дешевше, але і значно зменшував викид вихлопних газів в атмосферу.

Розвиток революційних ідей

Ретельно вивчивши ринок ГБО, Романо Богетті, який був у той час власником компанії «BRC», вирішив направити виробництво компанії на виготовлення деяких компонентів і найважливіших елементів, необхідних для якісного функціонування газового обладнання на автомобілях. У 1987 році підписується взаємовигідний контракт з компанією МТМ, яка спеціалізувалася на виробництві комплектуючих, необхідних для роботи приладів на зрідженому і природному газі. Такий контракт став певним трампліном, який подарував людству чудову газову продукцію, що дозволить не тільки застосовувати технічні новинки людства, але і зберігати навколишнє середовище. 

Особливу увагу було сконцентровано на питаннях електроніки, які розвивалися надзвичайно стрімко. Вже в 1991 році світовій спільноті була представлена ​​перша електронна система. Компанія «BRC Gas Equipmen» розширюється, включаючи в свій штат найпрогресивніші інженерні уми. Вже в 1992 році світ автолюбителів по достоїнству оцінити першу систему LPG и CNG, що працює на принципах впорскування газу. Треба відзначити, що, незважаючи на вже наявні аналоги, дана система вигідно відрізнялася своїм високим ступенем економічності та довгостроковістю функціонування. 

Нинішній час надає нам компанію «BRC Gas Equipmen», як товарний знак великої італійського концерну МТМ Ltd., який займає лідируючі позиції на міжнародному ринку, в таких питаннях, як виробництво систем для природного і скрапленого газу. Продукція компанії, в широкому асортименті представлена ​​на нашому сайті, оцінена провідними експертами міжнародного рівня. 

Висока економічність газових систем

Газові системи компанії «BRC», представлені на сторінках нашого сайту, пройшли безліч всіляких тестувань і практичних випробувань в самих критичних умовах. Такі системи, практично, не мають недоліків. Вони дуже надійні і вельми економічні, що вкрай важливо для сучасних умов. Вся продукція, представлена ​​нашим ресурсом, має повний технічний опис і характеристики. Нами створено умови, за яких покупець отримує чітке уявлення про систему або компоненті, на який впав його вибір. Дуже проста і зручна навігація допоможе швидко знайти потрібну товарну групу, удосталь незвичайною продукції. Ми економимо час клієнта, а в наслідок і його гроші, пропонуючи шикарні газові системи.

У кожному разі, такий вибір - справа специфіки, бо поганий продукції у нас просто немає!

 

Головна Каталог Акції Sapigas Фотогалерея Доставка Контакти Огляди
Наш графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 09:00 до 15:00
нд вихідний
Контактні телефони:
телефонуйте уже зараз!
(096) 81-41-768
(063) 07-77-299