LPG/CNG installation systems wholesale and retail
приклад: гбо на авто
0 товарів
тел: (068) 264-01-00
        (093) 594-92-17
окупності ГБО
Наші товари
Найпопулярніше
 

КМЕ - кращий варіанти для автомобілів!

Свою історію компанія почала в 1992 році, коли у польському місті Лодзь були випущені перші елементи газобалонного обладнання. Спочатку компанія орієнтувалася на випуск такого устаткування, як перемикачі, системи лямбда-контролю і електроніка, яка забезпечує встановлення та експлуатації газових балонів в автомобілі. З 2003 року керівником компанії стає Марк Кукліс. Саме під його керівництвом, компанія отримує свій перший сертифікат ISO 9001: 2000. Такий документ засвідчує якість виробленої продукції.

Інновації та технологічні новинки

Важливо розуміти, що з першого дня свого існування, компанія проводить різноманітні дослідження і розробки, в області газобалонного обладнання та якісної його застосування в автомобільних системах. З 2004 року почала функціонувати новітня інжекторна система AKME. Принцип системи був придуманий і впроваджений в життя раніше, на території Польщі. КМЕ удосконалила дану систему, включивши в неї новітні інженерні розробки.

Така діяльність не могла залишитися непоміченою світовим співтовариством. Продукція компанії КМЕ має величезну кількість нагород, які отримані на всіляких конкурсах, фестивалях та міжнародних виставках. Польська продукція була гідно оцінена найавторитетнішими міжнародними експертами. Прикладом є престижна міжнародна премія «Кришталевий дубовий лист». Цю почесну нагороду компанія отримала за впровадження в процеси виробництва системи розподілу вприскування газу. Нагорода була отримана не тільки за інновацію, як таку, але і за найвищу ступінь екологічності, яка присутня в усіх розробках компанії.

Важко повірити, але продукція компанії має найвищу популярність на міжнародному ринку і закуповується багатьма країнами Європи, Америки та Азії. Проводячи систематичну боротьбу за чистоту навколишнього середовища, компанія не тільки впроваджує інноваційні технології, що відрізняються екологічністю, а також робить використання автомобілів ще більш зручним і економічним.

Сучасні розробки КМЕ

Сьогодні компанія представляє собою одного з найбільшого виробника газобалонного обладнання для автомобілів. Сторінки сайту наповнені продукцією, яка відрізняється високою якістю, надійністю виробництва і експлуатації. Найрізноманітніші перемикачі газ-бензин, адаптери та газові редуктори представлені за найскромнішою вартості. Таку цінову політику дозволяє проводити надзвичайно високий попит на продукцію і її фантастична популярність.

На сторінках ресурсу можна придбати не тільки будь-які елементи газобалонного обладнання, а й чудові діагностичні системи для автомобілів такого типу. Проста і зручна навігація сайту допоможе швидко знайти саме той продукт, який необхідний найбільше. Кожен елемент, обладнання або конструкція, представлені на нашому сайті, володіють повною інформацією і технічними характеристиками. Крім того, тут можна дізнатися про всілякі акції, новинки і бонусні системи оплати, які роблять купівлю, практично, подарунком.

Наше обладнання - високий ступінь надійності і природна чистота!

 

 

Головна Каталог Акції Sapigas Фотогалерея Доставка Контакти Огляди
Наш графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 09:00 до 15:00
нд вихідний
Контактні телефони:
телефонуйте уже зараз!
(096) 81-41-768
(063) 07-77-299