LPG/CNG installation systems wholesale and retail
приклад: гбо на авто
0 товарів
тел: (068) 264-01-00
        (093) 594-92-17
окупності ГБО
Наші товари
Найпопулярніше

Сучасний автолюбитель бажає, щоб його улюбленець був не просто доставкою на колесах і забезпечував комфорт пересування, а й приносив прибуток. Так трапляється далеко не завжди, і відбувається це тому, що нинішня нестабільна ситуація на ринку нафтопродуктів диктує свою вартість, яка, як мінімум, мало тішить власників автомобілів. Рішення проблеми все-таки існує, і воно представлено автолюбителям на сторінках нашого інтернет-магазину.

«Sapigas» підкаже, як економити якісно і з гарантією

Зважаючи на всілякі складнощі і ціни в сучасній автомобільній сфері, наша компанія пропонує автомобілістам прийняти оптимальне рішення для всіх проблем - перейти на інше пальне. Такий енергоносій, як газ, абсолютно нічим не відрізняється від своїх нафтових «побратимів», а в деяких питаннях і перевершує їх. Насамперед, це питання ціни. Неважко підрахувати, якої економії можна досягти при використанні газу для автомобільного палива. На нашому ресурсі представлено найкраще обладнання, яке буде потрібно для того, щоб перепрофілювати автомобіль. Ми ведемо тісну співпрацю з провідними компаніями Європи, які зарекомендували себе на міжнародному ринку не просто відмінно, а визнані безумовними лідерами у сфері газового обладнання.

Серед наших постачальників – провідні європейські виробники. Пропонуємо Вам продукцію таких відомих брендів як: TOMASETTO, LOVATO, AC, KME, BRC, FARO, MILMET, ZAVOLI, CZAJA, MEMTEX, TAMONA, HANA, SEMPERIT, EMER, EMMEGAS, ATIKER, SILMET, VALTEK, OMVL, CERTOOLS та ін.

Фахівці нашої компанії подбали про те, щоб відвідувач інтернет-магазину не витрачав час дарма, проводячи марні реєстрації та "блукаючи" сторінками ресурсу. Чудова навігація, доступна і проста у використанні, дозволить Вам миттєво знайти саме той товар, який цікавить найбільше. Кожна товарна позиція нашого магазину має коротку, проте вичерпну характеристику товару, яка вказує країну-виробника, найменування бренду, а також гарантійні терміни використання. Ви за лічені хвилини можете придбати потрібний вам товар, а це заощаджує час і нерви покупця.

Довголітня експлуатація та якісна робота автомобілю, на якому встановлене газове обладнання для авто та використовується газове паливо, безпосередньо залежить від марки вибраного обладнання, правильної комплектації та його професійної установки. Використовуючи каталог нашого інтернет-магазину, ви зможете легко відшукати та замовити потрібний комплект ГБО. На всі ГБО 2 покоління ціна встановлена доступна.

Продаж ГБО високої якості, широкий асортимент продукції та прийнятні ціни не залишать байдужими навіть самих вимогливих покупців. При необхідності наші менеджери допоможуть вам підібрати ГБО Львів чи запчастини для нього на кожну марку автомобіля. Наш інтернет-магазин, де на ГБО ціна встановлена найнижча, створений, щоб задовольняти попит на газове обладнання. Саме тому ми постаралися, щоб в каталозі був широкий вибір ремкомплектів та балонів, емуляторів та перемикачів, форсунок та мультиклапанів, а також витратних матеріалів, перехідників та іншої продукції відомих брендових компаній, які гарантують високу якість своїх виробів.

Основні принципи нашої діяльності

Компанія «Sapigas» - одна з найбільш лояльних компаній в області цінової політики. Ми ведемо роздрібну та гуртову торгівлю газовим автомобільним обладнанням з 2004 року. Нашими клієнтами та бізнес-партнерами є не тільки підприємства, які реалізують продукцію, а й численні станції технічного обслуговування. Основним принципом роботи компанії є прозора торгівля і чесна співпраця з партнерами. Ми уважно ставимося до кожного клієнта, розглядаючи не тільки його замовлення, а й пропозиції щодо поліпшення сервісного обслуговування. Поряд з тим, що газове обладнання, надане інтернет-магазином, має виняткову якість і надійність, наша компанія пропонує досить низькі ціни для своїх клієнтів. Така ситуація пов'язана з високим авторитетом нашої компанії і підтримкою іміджу «Sapigas», який для нас надзвичайно важливий.

 

Ласкаво просимо завітати Вас до нашого магазину "Сапігаз"!

Головна Каталог Акції Sapigas Фотогалерея Доставка Контакти Огляди
Наш графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 09:00 до 15:00
нд вихідний
Контактні телефони:
телефонуйте уже зараз!
(096) 81-41-768
(063) 07-77-299