LPG/CNG installation systems wholesale and retail
приклад: гбо на авто
0 товарів
тел: (068) 264-01-00
        (093) 594-92-17
окупності ГБО
Наші товари
Найпопулярніше
 

«LANDI RENZO» - найвища ступінь популярності 

Ні для кого не секрет, що автомобілі з газобалонним обладнанням більше використовуються в Європі. Така мода виникла не на рівному місці і несе собою кілька вагомих причин. Однією з них є висока економічність таких систем, а друга причина - екологічна чистота. Саме таку продукцію випускає компанія «LANDI RENZO», яка була заснована в 1954 році. Вже в ті далекі роки компанією були запропоновані варіанти замішувача для різного виду палива. Починаючи з невеликих елементів, компанія дійшла до випуску складних електронних систем, безсумнівно, що радують автолюбителів, і саму природу. 

Розвиток прогресивної думки

Понад двадцять років італійські інженери та конструктори проводили копіткі роботи над створенням універсальної газової установки, яка б відповідала всім вимогам міжнародних стандартів. Насамперед, це якість продукції та її дешевизна. Копітка праця мав свої підсумки, і наприкінці минулого сторіччя компанія перша в Італії отримала надзвичайно почесну нагороду міжнародного значення - вся продукція компанії сертифікована за стандартом ISO 9001. Такий факт говорить про те, що всі товари, пропоновані компанією, відрізняються не просто високою якістю і надійністю в експлуатації, але і високим ступенем екологічності.

Розробляючи новітні газові системи для автомобілів, компанія має свої відмінні характеристики. Саме завдяки їм була завойована фантастична популярність і високий попит. До таких особливостей відносять універсальність редуктора ГБО, який надзвичайно чутливий не тільки до змін тиску, але і в змозі підтримувати необхідний тиск, при будь-якому режимі роботи двигуна. Редуктор і клапани, виготовлені компанією, не мають пластикових поверхонь. Такий факт повністю виключає деформацію деталей, навіть при застосуванні їх у надзвичайно складних умовах.

Переваг продукції компанії «LANDI RENZO» дуже багато і кожна з них робить автомобіль не тільки зручним і комфортним, але і безпечним. Питання безпеки - надзвичайно важлива тема, яка стоїть на першому місці, при нових розробках. Будь-який елемент або система, перш ніж потрапити на прилавки магазинів, проходить численні тести і практичні випробування. 

Шикарний вибір і помірна ціна

Бажаючи зробити свій автомобіль більш економічним і зручним, важливо зробити правильний вибір газового обладнання. Наш ресурс пропонує свої відвідувачам кращі газові системи, які тільки можливо знайти на міжнародному ринку. Таке обладнання давно користується не тільки високою популярністю в багатьох країнах Європи, а й стало, практично, незамінним у повсякденної життєдіяльності. Невисока ціна продукції, пропонованої нашою компанією, обумовлена ​​високим ступенем споживчого попиту. Такий імідж нашої компанії і мета її діяльності - забезпечення автолюбителів кращими газовими системами, які пройшли перевірку часом.

Автомобіль просто зобов'язаний бути зручним і економічним!

 

Головна Каталог Акції Sapigas Фотогалерея Доставка Контакти Огляди
Наш графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 09:00 до 15:00
нд вихідний
Контактні телефони:
телефонуйте уже зараз!
(096) 81-41-768
(063) 07-77-299