LPG/CNG installation systems wholesale and retail
приклад: гбо на авто
0 товарів
тел: (068) 264-01-00
        (093) 594-92-17
окупності ГБО
Наші товари
Найпопулярніше
 

«Lovato» - висока екологічність і низька ціна

Всі чудово розуміють, яке вагоме значення відіграє зараз питання охорони навколишнього середовища. Поряд з цим, ніхто не збирається відмовлятися від автомобільних послуг, які роблять наше життя більш енергійної, а дії оперативними. У такій ситуації і піднявся питання про те, як створити автомобіль, який би відповідав не тільки сучасним якісним вимогам, але й питанням екології. Дану проблему з успіхом вирішує компанія «LOVATO GAS SpA», що виробляє обладнання, яке абсолютно нешкідливо для навколишнього середовища.

Чистота, економічність і високу якість

Починаючи свою діяльність в 1958 році, невелика компанія вирішила почати виробництво таких автомобільних систем, які б не забруднювали атмосферу. Були створені цілі дослідницькі центри, що розробляли унікальну методику створення «чистого» автомобіля. Результати не змусили себе чекати, і вже дуже скоро світу був представлений абсолютно ексклюзивний мультиклапан для систем «LPG». Це стало справжньою революцією в галузі машинобудування.

До кінця 70-х років минулого сторіччя компанією «LOVATO GAS SpA» було налагоджено виробництво автомобільного устаткування, яке перетворювало найзвичайніший автомобіль в екологічно чистий. Робота систем, заснованих на інноваційних ідеях та створених високоточним обладнанням, дивувала тим, що повністю виключала викид всіляких елементів переробки палива в атмосферу. Дана ідея була підхоплена багатьма організаціями, які ведуть боротьбу за чистоту планети, завдяки чому, продукція компанії придбала колосальну популярність і найвищий рівень споживчого попиту.

Сучасність і автомобільна екологічність

На сучасному етапі, компанія має на своєму рахунку десятки новітніх розробок, які реально зберігають життя на нашій планеті. На міжнародному ринку в широкому асортименті представлені абсолютно ексклюзивні системи, які в змозі перевести роботу автомобілів у режим «LPG» і «CNG». Геніальність розробок полягає в тому, що будь-який двигун, можна зробити екологічно чистим. Крім того, абсолютно не страждає якісна сторона питання. Потужність двигунів і властивості автомобілів не тільки зберігаються, а й значно поліпшуються в деяких аспектах функціонування. Такий підхід зробив компанію надзвичайно авторитетною, за що їй були вручені численні нагороди від самих знатних фахівців та експертів в галузі автомобілебудування.

Наш ресурс представляє дану продукцію і проводить абсолютно лояльну цінову політику. Таке ставлення до відвідувачів і постійним клієнтам - імідж компанії, щодня проводить масу заходів, які могли б поліпшити не тільки якісну сторону пересування автолюбителя, а й зберегти первозданний стан навколишнього середовища. Ми проводить обслуговування десятків тисяч клієнтів щорічно, завдяки чому отримуємо невимовне задоволення від проведеної роботи у сфері екології.

Для наших відвідувачів створений шикарний сайт, що володіє доступною в розумінні навігацією, завдяки якій, наші відвідувачі економлять не тільки власні кошти, а й дорогоцінний час. Використовуючи комплексний підхід у сфері сервісного обслуговування, ми домоглися таких результатів, які називаються якістю і оперативністю. Сторінки магазину наповнені товарами, які зроблять автомобіль не просто екологічно чистим, але і вельми дешевим в експлуатації.

Наші послуги - Ваша економія та вагомий внесок у збереженні життя на планеті!

 

Головна Каталог Акції Sapigas Фотогалерея Доставка Контакти Огляди
Наш графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 09:00 до 15:00
нд вихідний
Контактні телефони:
телефонуйте уже зараз!
(096) 81-41-768
(063) 07-77-299