LPG/CNG installation systems wholesale and retail
приклад: гбо на авто
0 товарів
тел: (068) 264-01-00
        (093) 594-92-17
окупності ГБО
Наші товари
Найпопулярніше
 

Газове обладнання, яке приносить прибуток

Економічність і високий рівень якісних характеристик - тим самі якості, які надзвичайно важливі в сучасному світі. Саме за ці показники борються десятки тисяч виробників, створюючи таке стимулюючу слово, як конкуренція. Однак є компанії, які поза конкуренцією у своїй галузі і в конкретній сфері діяльності. Однією з таких компаній є «Tomasetto», яка зарекомендувала себе безперечним лідером в області газового устаткування для автомобілів.


Бездоганна якість і довговічність

Компанія була організована більше 30 років тому і дуже скоро перетворилася на великий концерн, який взяв на озброєння кращі революційні ідеї сучасності в галузі машинобудування. Невід'ємною рисою бренду є впровадження інноваційних технологій в процеси виробництва та проведення різноманітних тестувань, які перевіряють вироблену продукцію не тільки за такими показниками, як якісні характеристики при функціонуванні, але і довгостроковість експлуатації.

Сьогоднішній день яскраво характеризує діяльність концерну, який третина планети забезпечив газовим обладнанням для автомобілів. Унікальним є той факт, що заводи компанії випускають не конкретну деталь, як це частенько буває, а повну комплектацію. Сучасний міжнародний ринок, поза всякою конкуренцією, представляє такі розробки компанії:

1. Системи IV покоління та комплектуючі.
2. Емулятори, варіатори і перемикачі.
3. Редуктори 2 -го покоління, фільтри грубого очищення та ремкомплекти.
4. Трубки, шланги, гофри, клапана газові і бензинові.
5. Редуктори 4 - го покоління, перехідники і ниппели.

Це лише найпопулярніші товари, які користуються колосальним попитом користувачами нашого ресурсу.


Машина може стати економною

Дійсно, звернувшись до нашого сайту, свою машину можна зробити не просто ефективною в плані пересування, а й вельми економічною. Реалії такі, що газ став саме тим паливом, які дозволяє мінімізувати витрату власних коштів, при цьому, не тільки зберігаючи, але і покращуючи якість роботи автомобіля. Представляючи продукцію знаменитої компанії, ми проводимо вкрай лояльну цінову політику, що цілком відповідає іміджу компанії. Нами створений чудовий ресурс, який може похвалитися зручністю та простотою навігації. Саме цей фактор дозволяє надзвичайно оперативно вибрати необхідний товар, зберігаючи дорогоцінний час.


Нашою компанією проводяться всілякі акції та бонусні системи оплати, які дають можливість постійним клієнтам і гостям сайту придбати газове обладнання для автомобіля по реально смішною ціною. Ми несемо повну відповідальність за рівень якості товару, пропонуючи вигідні гарантійні умови експлуатації. Дуже важливо розуміти, що надається нами продукція, є не просто унікальною і перевіреною, але й відповідає високим міжнародним стандартам у питаннях екології.


Безумовно, будь-який автоаматор бажає, щоб його улюбленець не просто швидко "бігав", але й був би деяким джерелом доходу. Купуючи наше обладнання, автолюбитель автоматично стає тим щасливцем, який заробляє на власній машині. Газове обладнання «Tomasetto» - те саме засіб, який дозволяє відкривати нові перспективи для автомобіля. Сторінки нашого магазину рясніють запчастинами, вузлами і механізмами, які в змозі створити автомобіль майбутнього. Тільки така машина може показувати фантастичні результати по абсолютно низькою ціною.


Створити економічний автомобіль дуже просто - звертайтеся до «Tomasetto»!

 

Головна Каталог Акції Sapigas Фотогалерея Доставка Контакти Огляди
Наш графік роботи:
пн-пт з 9:00 до 17:00
сб з 09:00 до 15:00
нд вихідний
Контактні телефони:
телефонуйте уже зараз!
(096) 81-41-768
(063) 07-77-299